Новини

Теличок багато не буває!

Сексована продукція є новітньою технологією, тому потребує ретельного підходу, управління фермою на високому рівні та чіткого плану з нарощування поголів’я. Інакше недоліки застосування цієї спермопродукції візьмуть гору над її перевагами. У ТОВ «Молоко Вітчизни» сексованою спермою почали осіменяти шість років тому — вчилися на відібраних тваринах.

В Україні впроваджуються нові стандарти у ветеринарії

На фермах компанії «Молоко Вітчизни» утримується близько 6 тис. ВРХ. Ми вирощуємо племінних нетелів голштинської породи, які відповідають світовим стандартам та усім ветеринарним вимогам. Умови утримання, сучасне обладнання та  постійний ветеринарний контроль на наших фермах дозволяють розводити здорове поголів’я тварин.

Ціни на сире молоко стабілізувалися

ТОВ «Молоко Вітчизни» займається виробництвом молока-сировини екстра ґатунку. Ми працюємо з багатьма компаніями по всій Україні і постачаємо їм сире молоко для переробки. Наше молоко – найвищої якості з підвищеним вмістом жиру та білку.Загальний обсяг виробництва з трьох молочних ферм – до 62 тонн на день.

Цікава альтернатива переходу на використання компосту

Ос­танні роз­ра­хун­ки еко­номіч­ної ефек­тивнос­ті ви­корис­тання мі­нераль­них добрив по­каза­ли, що у зв’яз­ку з підвищенням цін на про­дук­цію хі­міч­ної промисло­вос­ті їх зас­то­суван­ня в господарствах ста­ло менш ви­гід­ним, ніж бу­ло в ми­нулі ро­ки.

Організація роботи в тижневому ритмі: завдання, протоколи, мотивація

У травневому номері журналу «Молоко і ферма» вийшла стаття генерального директора компанії «Молоко Вітчизни» Рошки Федора Георгійовича. Він поділився з читачами своїм досвідом організації роботи на молочній фермі та секретами створення ефективної та злагодженої команди.

Скорочення кількості ВРХ в Україні

Станом на 1 квітня 2020 року в Україні налічується 3366,6 млн. голів ВРХ, з них 1780,6 млн. — молочне поголів’я. Загальна кількість ВРХ зменшилась на 7,2% у порівнянні з аналізованим періодом 2019 року (3629,0 млн. голів) – за даними сайту milkUA.info з посиланням на Державну службу статистики України.

Організація роботи на фермі – ТОВ «Молоко Вітчизни»

«Досягнення поставленої мети — це відповідальність директора або менеджера ферми, але обов’язково переконайтесь у тому, що кожен працівник розуміє її й відчуває свою причетність до цього, тобто — знає, для чого виконується певна робота», — розповідає Федір Рошка, генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни».

Державна підтримка АПК у 2020 році

Збережено 4 млрд грн для потреб сільського господарства!!! Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентувало модель підтримки АПК у 2020 році.

Компост заощаджує кошти аграріїв

Компанія «Молоко Вітчизни» виробляє високоякісне універсальне органічне добриво «Organic Compost». Компостування – метод виробництва добрив із різних органічних відходів, для отримання екологічно чистої продукції та покращення ґрунту.

«Молоко Вітчизни» на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі

3-4 березня найкращі фахівці компанії «Молоко Вітчизни» відвідали ХІІІ Міжнародний молочний конгрес. Це подія для ключових гравців молочного ринку, і звичайно, без нас тут не обійтись.

Олександр Лисенко виступить з доповіддю на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі

Провідний експерт у галузі ветеринарної медицини компанії «Молоко Вітчизни», професіонал своєї справи – Олександр Лисенко виступить на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі.

Наші фахівці прийняли участь у виставці AGRO ANIMAL SHOW!

Прагнемо більше вміти, більше знати – ще краще працювати! АгроВесна починається! Ми вирушаємо на виставку ефективного тваринництва та птахівництва AGRO ANIMAL SHOW.

Корисним може бути тільки якісне молоко

Молоко – це найперший продукт, який отримує немовля від народження. Основою раціону дитини є материнське молоко, що сприяє росту й розвитку імунітету.

«Кращий аграрій Сумщини 2019»

13 листопада на Сумщині вітали тих, хто руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Нагороди вручали за інвестиції у виробництво, розвиток сільської інфраструктури, високі врожаї, сучасне фермерство та ін. 

Команда ТОВ «Молоко Вітчизни» в Німеччині!

Команда ТОВ «Молоко Вітчизни» відвідала виставку Agritechnica (Німеччина, м. Ганновер) — найбільшу в світі спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки.

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.