Новини

Компост заощаджує кошти аграріїв

Компанія «Молоко Вітчизни» виробляє високоякісне універсальне органічне добриво «Organic Compost». Компостування – метод виробництва добрив із різних органічних відходів, для отримання екологічно чистої продукції та покращення ґрунту.

«Молоко Вітчизни» на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі

3-4 березня найкращі фахівці компанії «Молоко Вітчизни» відвідали ХІІІ Міжнародний молочний конгрес. Це подія для ключових гравців молочного ринку, і звичайно, без нас тут не обійтись.

Олександр Лисенко виступить з доповіддю на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі

Провідний експерт у галузі ветеринарної медицини компанії «Молоко Вітчизни», професіонал своєї справи – Олександр Лисенко виступить на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі.

Наші фахівці прийняли участь у виставці AGRO ANIMAL SHOW!

Прагнемо більше вміти, більше знати – ще краще працювати! АгроВесна починається! Ми вирушаємо на виставку ефективного тваринництва та птахівництва AGRO ANIMAL SHOW.

Корисним може бути тільки якісне молоко

Молоко – це найперший продукт, який отримує немовля від народження. Основою раціону дитини є материнське молоко, що сприяє росту й розвитку імунітету.

«Кращий аграрій Сумщини 2019»

13 листопада на Сумщині вітали тих, хто руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Нагороди вручали за інвестиції у виробництво, розвиток сільської інфраструктури, високі врожаї, сучасне фермерство та ін. 

Команда ТОВ «Молоко Вітчизни» в Німеччині!

Команда ТОВ «Молоко Вітчизни» відвідала виставку Agritechnica (Німеччина, м. Ганновер) — найбільшу в світі спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки.

Постійний розвиток – шлях до досконалості

Асоціація виробників молока і Європейський Банк Реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу провела 5-ти денний навчальний курс «Управління МТФ – підвищення економічної ефективності підприємства».

У нас в гостях національне телебачення

У передачі «Перший на селі» Рошка Федір Георгійович (генеральний директор) поділився секретами успіху підприємства ТОВ «Молоко Вітчизни».

Ми там, де нові технології, битва Агротитанів 2019

5-6 вересня 2019 року на полях Тетіївщини пройшла уже сьома найбільша в Україні виставка-демонстрація сільськогосподарської техніки в польових умовах “Битва Агротитанів”.

Святкування у розпалі

День Яблучного спасу, 19 серпня 2019 року, виявився насиченим для ТОВ «Молоко Вітчизни». Цього дня ми святкували не лише велике релігійне свято, а й побували на урочистостях, присвячених Дню села у селах, де розташовані наші ферми – у Тернівці та Шпотівці. Запахло яблуками та медом… У церкві лунають дзвони, а в селі Тернівка 19 серпня […]

Успішного навчання, дітлахи!

Ось і пролетіло грайливе сонячне літо. Школярі вже підготували рюкзачки і новеньку шкільну форму, вчителі з новими силами і натхненням готуються до нового навчального року. 1 вересня на порозі. Наше підприємство ТОВ «Молоко Вітчизни» не могло оминути увагою цей важливий і святковий день. Тільки-но розпочалися святкові лінійки у школах, почали лунати перші дзвоники, із раннього-ранку […]

Робота з дітьми – найкраща інвестиція в майбутнє.

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці, який відзначають щорічно 28 квітня, ТОВ «Молоко Вітчизни» ініціювало проведення тематичного конкурсу дитячої творчості «Охорона праці очима дітей».

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.