Нетелі молочної породи

12 000 кг молока за рік
Ми вирощуємо племінні нетелі голштинської породи – молочна порода корів, одна з найкращих для молочного господарства.Тварини відповідають світовим стандартам за екстер’єром, розвитком і ветеринарними вимогами.

ТОВ “Молоко вітчизни” займається розведенням племінних нетелів з 2015 р. Перші нетелі були завезені з племзаводів України. А в 2018 р. на ферми “Молоко вітчизни” завезли племінних нетелів голштинської чорно-рябої породи з Чехії. Головною перевагою цієї породи є висока продуктивність та високий генетичний потенціал, більше 12 000 кг молока за рік. Тварин можна легко привчити до машинного доїння, тому голштинська порода чудово підходить для фермерських господарств.

Сьогодні ми використовуємо продукцію провідних генетичних компаній у світі: ST Genetics та Genix (CRI). Для телиць беремо тільки сексовану продукцію, а корів осіменяємо як сексованою, так і звичайною спермопродукцію. Постійно робимо оцінку наших первісток та підбираємо для них найкращих бугаїв. Крім того умови утримання тварин на наших фермах дозволяють розводити здорове поголів’я. Сучасне обладнання ферм та постійний ветеринарний контроль.

КОМУ ВАРТО КУПИТИ НЕТЕЛІВ ГОЛШТИНСЬКОЇ ПОРОДИ?

Голштинська порода це не лише молочна порода корів. Тварин цієї породи, також можна розводити для отримання яловичини, оскільки вони мають високий забійний вихід, кількість м’яса складає 50-55 % від загальної ваги корів. Ми пропонуємо купити корів молочної породи для великих та середніх фермерських господарств; для підприємств в галузі м’ясної промисловості для виробництва яловичини; для підприємств молочного господарства.

Співпрацюємо тільки з юридичними особами.

Партії для реалізації формуються відповідно до місткості автотранспорту для перевезення ВРХ.

Зацікавила наша продукція?

Заповніть форму, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і надамо докладну інформацію!* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.