Бички на продаж

1 000 голів на рік

ТОВ «Молоко Вітчизни» пропонує бички на продаж живою вагою на м’ясо або для розведення.  до 1000 голів
за рік з вагою до 500 кг

На базі ТОВ “Молоко Вітчизни” відбувся візит технічної місії Королівства Саудівська Аравія з оцінки української системи державного контролю за вирощуванням живої великої рогатої худоби з метою експорту на ринок КСА. За результатом даного візиту Міністерством екології, водних ресурсів та сільського господарства Королівства Саудівська Аравія прийнято рішення про зняття заборони на імпорт з України живої великої рогатої худоби для забою і розведення у зв’язку з тим, що ветеринарно – санітарні норми відповідають вимогам Міжнародного епізоотичного бюро, а також вимогам Королівства Саудівська Аравія.

Безперервне підвищення стандартів

Ми не лише постійно утримуємо такі високі стандарти, а й поліпшуємо і розвиваємо умови утримання тварин на наших молочно-товарних фермах. Слідкуємо за розвитком сільскогосподарської техніки в сфері молочного та м’ясного господарства. Наші ферми облаштовані найсучаснішим обладнанням. Постійний ветеринарний контроль проводять досвідченні фахівці, використовуючи також сучасні технології та обладнання. Бички від компанії «Молоко вітчизни» – це гарантована якість м’ясної продукції, та гарантовано здорове поголів’я великої рогатої худоби, якщо наші бички придбаються для розведення. Купити бички живою вагою з ферми “Молоко вітчизни” буде доречно як для великого фермерського, або для малого приватного господарства, так і для м’ясопереробних комбінатів та підприємств в галузі м’ясної промисловості. Звітність компанії

Зацікавила наша продукція?

Заповніть форму, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і надамо докладну інформацію!* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.