Про компанію «Молоко вітчизни»

село Мар’ївка

2 400 голів

село Шпотівка

3 200 голів

село Тернівка

1 500 голів

До складу  ТОВ «Молоко Вітчизни» входять три молочно-товарні ферми, що знаходяться в межах Сумської області (дві ферми у Конотопському районі, одна – в межах Сумського району).

Історія розвитку компанії

2015-2016 рр. – на ферми було завезено 400 голів племінних нетелів з племзаводів України, що дало можливість розвивати ферми та збільшувати поголів’я тварин. 2018 року на ферми завезли 100 голів племінних нетелів голштинської чорно-рябої породи з Чехії, хоча цю породу не часто можна зустріти у нас в країні, бо не всі можуть створити відповідні умови для їх утримання. Тоді як на фермах ТОВ «Молоко Вітчизни» активно впроваджуються новітні технології, що дозволяють розводити поголів’я цих тварин та забезпечувати найпродуктивніші надої молока. Уже в 2019 році підприємство отримало статус племінного заводу з розведення великої рогатої худоби голштинської породи і змогло забезпечити найкращі умови для тварин, бо якість і кількість виробленого молока в цієї породи дуже залежить від умов утримання та харчування. Надалі підприємство активно розвивається в цій галузі, має амбітні плани та перспективи. Так до 2022 року плануємо імпортувати 1 500 голів племінних нетелів.

ТОВ «Молоко Вітчизни» сьогодні

На сьогоднішній день ТОВ “Молоко Вітчизни” – це виробництво молока «Екстра» ґатунку – 85 тонн на день, бички на продаж на м’ясо – близько 1000 голів на рік, племінні нетелі голштинської породи для молочного господарства, а також органічні добрива – до 20 000 тонн на рік, що отримується шляхом переробки побічних продуктів життєдіяльності тварин. Загалом на наших фермах утримується більше 7 000 великої рогатої худоби. Гарантована якість нашої продукції забезпечена завдяки використанню високоякісного сучасного обладнання, з інноваційним програмним забезпеченням. За якістю молоко ТОВ “Молоко Вітчизни” повністю відповідає вимогам ДСТУ 3662-2018 і навіть перевищує їх.

МИ ПРОПОНУЄМО

tunk_milk

85 тонн молока в день ґатунку «Екстра» з високим показником жиру та білку.

Продаж бичків на м’ясо до 1 000 голів за рік вагою до 500 кг

Якісне органічне добриво (компост) 20 000 тонн на рік

dnk

Племінні нетелі голштинської породи з високим генетичним потенціалом більше 12 000 кг молока за рік.

Пріоритетні напрямки роботи підприємства

  • збільшення виробництва молока найвищого ґатунку;
  • виробництво якісної сировини для подальшої переробки;
  • виробництво органічного добрива та отримання органічної продукції.

Місія ТОВ «Молоко вітчизни»

Забезпечити впевненість у здоровому майбутньому завдяки якісній сировині та новітнім ресурсам і технологіям.

Принципи та цілі

  • вивчення та впровадження нових технологій виробництва;
  • забезпечення поголів’я тільки якісними кормами та безпечними препаратами;
  • cтворення комфортних умов утримання тварин;
  • виробництво тільки якісного продукту;
  • cистематичне покращення якості виготовлюваної продукції.
about_fon1