Здоровий ґрунт, щедрий врожай – «Organic Compost»! Кукурудза

Компанія «Молоко Вітчизни», окрім виробництва молока, займається ще й виготовленням якісного органічного добрива – компосту, що містить азот, фосфор, калій, кальцій та інші елементи живлення рослин.

Ми та наші партнери активно використовуємо компост в агрономії для вирощування культур на наших полях. У серії статей хочемо поділитися досвідом вирощування різноманітних культур – кукурудзи, сої, соняшнику з використанням добрива «Organic Compost». Даємо практичні поради по застосуванню компосту, розкриваємо специфіку його використання на прикладі різних сільськогосподарських культур. Читайте та беріть до уваги!

Отже, кукурудза – це одна з найвисокопродуктивніших злакових культур універсального призначення. Ми вирощуємо кукурудзу для виготовлення корму для корів. Коренева система кукурудзи мичкувата, добре розвинена, окремі корені проникають у ґрунт на глибину 2-3 м. Корінь має кілька ярусів: зародкові, гіпокотильні, епікотильні, підземні вузлові та надземні стеблові (повітряні, або опірні). Основну масу кореневої системи становлять підземні вузлові корені, які заглиблюються у ґрунт до 2,5 м і більше та розходяться в боки у радіусі понад 1 м. Ярусне розміщення коренів у ґрунті з перевагою основної частини їх у гумусовому шарі більш повно забезпечує рослину елементами живлення і вологою за рахунок літніх опадів.

Зважаючи на такі особливості кореневої системи цієї культури основне внесення компосту слід проводити у кількості 7 т/га. У компості міститься велика кількість елементів живлення органічного походження, а вони мають максимально доступну форму для засвоєння усіх елементів живлення рослиною. Компост підвищує якість та структуру ґрунту, що забезпечує дихання кореневої системи кукурудзи, оскільки вона має повітряні корені, для кукурудзи це необхідно! Компост запобігає переущільненню верхнього шару ґрунту і таким чином допомагає зберегти вологу, накопичену за вегетаційний період. Також наявність компосту в ґрунті запобігає утворенню тріщин та ґрунтової кірки, через які виходить волога.

Слід зазначити, що теперішній стан полів України, які не удобрювались роками (!), особливо потребує внесення органічного добрива. А компост не лише покращить структуру ґрунту, надавши йому корисних властивостей, але й збільшить врожайність. Зверніть увагу, внесення компосту «Organic Compost» збільшує врожайність кукурудзи на 15-20 %!

Розкидання компосту проводиться суцільним способом, для отримання оптимального результату рекомендовано відразу проводити зароблення. Наш компост має пролонговану дію, яка розкриває свій потенціал протягом наступних трьох років.

Потрібно усвідомлювати, що зміни клімату та теперішній стан полів України потребують уважного та дбайливого ставлення до ґрунтів та серйозного підходу до землеробства вцілому. Тому не важливо, які саме культури ви вирощуєте, але якщо вашою метою є досягнення максимального результату та професійний підхід до справи, обов’язково збагатіть землю поживними речовинами, захистіть її від вивітрювання та висушування на декілька років уперед – використовуйте органічне добриво «Organic Compost», збагачене азотом, фосфором, калієм, а також іншими поживними елементами (кальцієм, магнієм, цинком, бором, залізом), які позитивно впливають на властивості ґрунту, водне і повітряне живлення рослин, а також допомагають рослинам отримати необхідні поживні елементи. Земля віддячить вам сторицею!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.