Корисним може бути тільки якісне молоко

2404fa8b7328222066793db5a2241a7b

Молоко – це найперший продукт, який отримує немовля від народження.

Основою раціону дитини є материнське молоко, що сприяє росту й розвитку імунітету.

Молочні продукти важливі для людини в будь-якому віці: в них містяться необхідні для організму речовини і багато корисних компонентів: 20 амінокислот, 64 жирні кислоти, 40 мінеральних речовин, десятки ферментів тощо. Один літр молока задовольняє добову потребу людини в жирі, кальції, фосфорі та ін. Кальцій є важливим мікроелементом. Він використовується організмом для формування кісток, зубів, нігтів та волосся. Саме тому молоко та молочні продукти рекомендовані до щоденного споживання. Усі вони ― молоко, сир, кефір, йогурт і цілий ряд інших ― містять різноманітний і унікальний вітамінно-мінеральний комплекс, який підтримує роботу організму та є особливо корисним для травної системи.

Вчені стверджують, що молоко є досконалим продуктом для людини.

Але головним фактором користі молочних продуктів є їх якість!

Адже молоко є гарним поживним середовищем для розвитку мікроорганізмів, тому наявність хвороботворних бактерій у сирому молоці може призвести до негативних результатів після його споживання.

Через недотримання санітарно-гігієнічних режимів отримання, первинної обробки, транспортування, переробки і реалізації молоко може бути джерелом поширення ряду інфекційних захворювань, а також спричиняти харчові отруєння.

Ще раз підкреслимо, що користь молочних продуктів, перш за все – в їх якості. Ідеальна формула виробництва якісного молока: якісна сировина, найновітніші технології, висококваліфікований персонал!

ЯКІСНЕ І БЕЗПЕЧНЕ МОЛОКО - ЗАВДАННЯ №1 ДЛЯ КОМПАНІЇ "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ"

Усі важливі компоненти, необхідні для виготовлення якісного молока, об’єднує у виробничому процесі компанія «Молоко Вітчизни». Це принципова позиція нашого генерального директора Рошки Федора Георгійовича: «Найперше і найголовніше — ферма має виробляти безпечне і якісне молоко. Ми розробили наш внутрішній стандарт молока, якого дотримуємося за умовчанням. Безпечність — завдання № 1. Підемо у збиток, але не будемо продавати продукт, який навіть потенційно може нашкодити людям. Це принципова позиція, в усіх є діти, і в мене також. Не можна працювати тільки заради грошей. У моїй практиці були випадки, коли ми закривали ферми або не йшли туди, бо не могли дотриматись цієї норми».

Наше молоко за якістю повністю відповідає всім вимогам ДСТУ 3662-2018 «Молоко-сировина коров’яче». Наші показники навіть вищі за ці стандарти.

Таких високих результатів ми досягаємо завдяки сукупності багатьох факторів: наші молочні ферми оснащені обладнанням з інноваційним програмним забезпеченням, завдяки чому ми завжди тримаємо під контролем здоров’я тварин і можемо в найкоротші терміни виявити будь-які порушення та усунути їх; також здоров’я нашим тваринам забезпечує спеціальний раціон 20+ інградієнтів, ми уважно стежимо за складом та якістю кормів, які самі й вирощуємо, наші корівки завжди ситі та задоволені, а їжа для них збагачена необхідними корисними елементами для отримання якісного молока. Тварини постійно перебувають під суворим ветеринарним контролем найкращих фахівців. Наші ветеринарно-санітарні норми повністю відповідають вимогам Міжнародного епізоотичного бюро. Ми створили найкомфортніші умови для утримання корівок: під час доїння вони мають змогу послухати класичну музику та почухати спинку автоматичними чесалками, провідні фахівці здійснюють за ними дбайливий і турботливий догляд, а щасливі корівки дають тільки якісне фермерське молоко!

Після видоювання кожного разу отримане молоко обов’язково надходить до сучасної лабораторії, де проходить повний облік і перевірку за всіма критеріями якості з визначенням природних властивостей, вмісту жиру та білку. На фермах маємо найсучасніші доїльні зали. Молоко після видоювання взагалі не контактує із зовнішнім середовищем, що убезпечує потрапляння туди шкідливих бактерій і збудників хвороб.

Тому ми з упевненістю та гордістю можемо сказати, що наше молоко найякісніше, а значить – найкорисніше для Вас і Ваших дітей!

Обирайте для харчування лише свіжі, корисні і, головне, якісні продукти! І будьте здорові!

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.