Компост заощаджує кошти аграріїв

1600х667-5

Компанія «Молоко Вітчизни» виробляє високоякісне універсальне органічне добриво «Organic Compost».

Компостування – метод виробництва добрив із різних органічних відходів, для отримання екологічно чистої продукції та покращення ґрунту.

Використання компосту допоможе значною мірою зекономити кошти. Але застосовувати слід лише високоякісний продукт!

Якісний компост має землистий колір, добре кришиться, відсутній гнилісний запах, рослинні рештки повинні бути повністю розкладені, відсутнє насіння бур’янів, вологість від 40% до 60%.

Важливо звернути увагу на хімічний склад, так наприклад, «Organic compost» нашого виробництва має багатий хімічний склад, тому вноситься у значно меншій кількості у порівнянні з іншими видами добрив, має пролонговану дію: зберігає і збагачує ґрунт, підвищує родючість на тривалий термін (післядія протягом наступних 2-3 років); підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів навколишнього середовища та до захворювань, дозволяє повністю знизити використання традиційних пестицидів, вільний від насіння бур’янів, яєць гельмінтів, шкідливої мікрофлори, пригнічує гнильні процеси.

Таким чином, використовуючи якісний органічний компост, аграрії зможуть заощадити кошти на кількості внесеного продукту, не витрачати додаткові ресурси на обробку рослин проти хвороб, шкідників та при цьому збільшити врожайність і прибутки. Це вигідно та ефективно!

Потрібно пам’ятати, що компостування – це й джерело корисної мікрофлори, яку ми вносимо в ґрунт. Хочемо наголосити, що компост потрібний не тільки для рослин, а й мікроорганізмам, які живуть у ґрунті. Таким чином, даючи поживу для інших живих організмів, ми покращуємо ґрунт та збільшуємо його цінність, і тому отримуємо стабільні врожаї в наступні роки. Це додаткова можливість відновлювати родючий шар ґрунту, гумус.

Мати здоровий ґрунт – це одне з важливих завдань агрономії, а компост є одним із ключових факторів оздоровлення ґрунту.

Отже, стабільна урожайність та вища якість врожаїв – це вагомий аргумент за використання компостів.

Звертайтеся до нас з питань співпраці, стосовно постачання органічного добрива «Organic compost». Завжди Вам раді!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.