Відвідали ще одну виставку

Наша невгамовна команда завжди тримає руку на пульсі усіх актуальних подій. І ось ми вже на новій виставці – у Кропивницькому! З 25 по 28 вересня тут проходила виставка АгpоЕкспо-2019 – це VII Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки, у якій взяли участь 585 компаній-експонентів, наймасштабніша в Україні АПК виставка, що проходить у Кропивницькому.

Програма – дуже насичена та інформативна! Ми побачили експозиції іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК на експоплощі понад 125 000 м2; відбулися демонстраційні покази сільськогосподарської техніки та технологій на полігонах виставкого комплексу АгроЕкспо; цікавою була виставка тваринництва та птахівництва (у двох спеціалізованих павільйонах були представлені племінні тварини та птиця: велика рогата худоба, коні, вівці, кози, кролі, кури та багато іншої живності, загальна площа експозиції – 2000 м2); крім того, відбувалося багато спеціальних заходів та бізнес-форумів на актуальні теми: панельна дискусія “Кадри для АПК майбутнього”, обговорення «Земельні відносини у 2019 році», лекція на тему «Вертикальний обробіток ґрунту – усунення перешкод на шляху до рекордних врожаїв», конференції, консультації фахівців.
Багато дізналися, побачили, поспілкувалися з колегами, обмінялися досвідом з партнерами, представили свою продукцію.

Побачили нові технології, нові підходи, перспективи агропромислового комплексу, ідеї для бізнесу, тепер ми більше знаємо, більше вміємо! Адже ми завжди там, де нові технології і нові можливості!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.