Успішного навчання, дітлахи!

Ось і пролетіло грайливе сонячне літо. Школярі вже підготували рюкзачки і новеньку шкільну форму, вчителі з новими силами і натхненням готуються до нового навчального року. 1 вересня на порозі. Наше підприємство ТОВ «Молоко Вітчизни» не могло оминути увагою цей важливий і святковий день. Тільки-но розпочалися святкові лінійки у школах, почали лунати перші дзвоники, із раннього-ранку наш Федір Георгійович уже прибув з подарунками до шкіл у села, де розташовані наші ферми. Так, щасливі учні с. Тернівка та с. Шпотівка отримали від нашого підприємства у подарунок до нового навчального року великі набори канцтоварів. Учні дуже зраділи новеньким комплектам зошитів у клітинку та лінійку, також ми подарували їм набори обкладинок, планшетки, ручки та олівці, підставки для канцелярії та багато-багато іншого. Діти були дуже вдячні та раді отримати такі подарунки. Нехай вони принесуть їм багато задоволення у новому навчальному році і будуть стимулом для успіхів у навчанні. У Мар’ївці діти, чиї батьки працюють на фермі, теж отримали корисні подарунки до школи і тепер будуть навчатися із задоволенням.

Хотілося привітати і малечу. Дитячим садкам сіл Тернівка, Шпотівка та Мар’ївка Федір Георгійович подарував іграшкові набори, щоб дітки могли гратися в лікарню та перукарню, малечі дуже сподобався набір «Кухня», ще вони отримали конструктори, ляльок, машинки, м’ячі, кубики, дитячі казки, розфарбовки, набори для гри в піску та багато іншого. Найбільшою винагородою для нас були щасливі дитячі очі та захоплені погляди малюків, безмежна радість від отримання нових іграшок. Нехай граються із задоволенням!

Ми дуже старалися порадувати всіх діток, створити сприятливі умови для їх розвитку та навчання. Адже робити подарунки завжди приємно, а діткам – особливо! Нехай граються, навчаються, розвиваються, стають успішними та щасливими. Нам дуже приємно долучитися до цього процесу! Успішного навчального року всім! З Днем знань!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.