У нас в гостях національне телебачення

У передачі «Перший на селі» Рошка Федір Георгійович (генеральний директор) поділився секретами успіху підприємства ТОВ «Молоко Вітчизни».

Наші ферми оснащені найсучаснішим обладнанням, наші корови дають рекордні надої молока, на підприємстві працює активна команда з талановитим і невтомним керівником, наш досвід – безцінний, а партнери завжди задоволені якістю виробленої продукції.

Робота підприємства ТОВ «Молоко Вітчизни» настільки успішна, що нею зацікавився національний канал – Перший UA. І ось сюжет про ферму села Тернівки уже в ефірі. В інтерв’ю ми розповіли, що особливу увагу звертаємо на IT-технології, оскільки це вимога часу – світ рухається в цьому напрямку і ми разом з ним, а наш успіх і технологічні рішення приймаються виключно з любові до тварин. Федір Георгійович уже не вперше наголошує на цьому моменті. Адже він, як ніхто інший, знає і любить свою справу, пройшовши шлях від ветеринарного лікаря до генерального директора. Його турбота і любов до тварин, бажання створити їм найкращі умови для життя є основою нашого бізнесу. Своїм ентузіазмом і енергією він надихає та заряджає всю нашу команду.

У сюжеті йшлося про надзвичайний розвиток нашого підприємства. Бо починалося все із сорока корів на старій фермі, а сьогодні загальне поголів’я ВРХ складає близько 6000, а до господарства входять вже три ферми!

Так Федір Георгійович провів екскурсію гостям з телебачення фермою села Тернівка. Зізнався, що це і справа його життя, і просто гарна сучасна ферма, оснащена найновішими технологіями, що була повністю оновлена і перепланована протягом 2014-2016 років. Журналісти відзначили, наскільки тут все автоматизовано і переповнено технологіями, як коровам під час доїння вмикають музику Баха або Бетховена, як роблять масаж автоматичними чесалками і стежать за тваринами, наскільки їм комфортно на фермі, і найголовніше – як це впливає на надої молока, а вони на сьогоднішній день є рекордними – до 40 л молока на день! Тобто догляд, любов і турбота про тварин – це основна складова успіху і високих показників. Адже на фермі все зроблено для того, щоб корівки були щасливими, а вони у свою чергу віддячують високими надоями.

Заступник генерального директора з ветеринарної медицини Лисенко Олександр Сергійович ознайомив журналістів з тим, як на фермі працюють ІТ-технології. Розповів, що на шиї у кожної корови є датчик, який вмикається, як тільки корова заходить в доїльний зал і її надій автоматично заноситься в комп’ютерну програму, також існує датчик активності, що допомагає ефективно керувати відтворенням тварин та ін. Журналісти відзначили у сюжеті, що саме ІТ-технології є «фішкою» нашого підприємства і це робить догляд за тваринами набагато ефективнішим.

Руденко Юлія Юріївна (заступник генерального директора з годівлі, комфорту і вирощування ВРХ) розповіла про ще одну диво-технологію, яка допомагає контролювати харчування тварин: у шлунок тварині закидають спеціальний датчик, який стежить за тим, скільки корова їсть і п’є, дані передаються на комп’ютер, що дає можливість побачити, як зміни в годівлі впливають на тварину. Таким чином можна швидко відреагувати і внести корективи в раціон тварини у разі необхідності. Це дуже допомагає стежити за здоров’ям і продуктивністю корів на фермі.

Таке обладнання коштує недешево, але витрати повністю себе виправдовують, адже завдяки ІТ-технологіям об’єм надоїв щороку зростає на 2-3 л на корову. Федір Георгійович зазначив, що протягом декількох останніх років обіг молока збільшився у 2,5 рази, а результат перевершив усі сподівання.

До того ж якість продукту ретельно контролюється фахівцями власної лабораторії, де кожен день робиться дослідження жиру, білку, соматичних клітин у молоці, видається сертифікат про здоров’я корів. Отже, наші партнери завжди отримують молоко екстра класу, яке відповідає усім найвищим стандартам якості.

У телесюжеті журналісти правильно помітили головне: що наш «невгамовний» директор зупинятися не збирається. У найближчих планах будівництво нових ферм та збільшення надоїв і, звичайно ж, використання нових і нових технологій.

Тепер про нас дізналося ще більше людей і ми завжди раді поділитися своїм успіхом і досвідом. Дякуємо за увагу!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.