Святкування у розпалі

День Яблучного спасу, 19 серпня 2019 року, виявився насиченим для ТОВ «Молоко Вітчизни». Цього дня ми святкували не лише велике релігійне свято, а й побували на урочистостях, присвячених Дню села у селах, де розташовані наші ферми – у Тернівці та Шпотівці.

Запахло яблуками та медом… У церкві лунають дзвони, а в селі Тернівка 19 серпня починається гучне та веселе свято – День села.  Гостей з’їхалося з усієї округи! Діти й дорослі, галас та веселий сміх, святкові вишиванки майорять у велелюдному натовпі пишного святкування. Починається концерт: звучать запальні народні пісні місцевих аматорських колективів, у повітрі в’ється аромат  соковитого шашлику, на вогні готується куліш. Почесні гості заходу – Рошка Федір Георгійович – генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни» та Шаповал Іван Анатолійович – керівник ферми села Тернівка. Розпочався концерт, зі святом усіх привітала голова с. Тернівки Баран Катерина Іванівна, наголосила на досягненнях та повідомила про плани на майбутнє відносно розвитку села Тернівка. Окрему подяку висловила Рошці Ф.Г. за подарунки для будинку культури – проектор та проекційний екран. Тепер жителі с. Тернівка зможуть зробити свої свята та урочистості яскравішими, використовувати цей подарунок для перегляду презентацій та фотографій. Сподіваємося, він принесе багато користі та задоволення усім мешканцям села!

Незабутнє враження на всіх учасників святкування справила лотерея. Частину призів для лотереї було виділено з ферми: комусь пощастило виграти тюки соломи та сіна, одним з призів був живий баран, також із ферми було виділено баранів для приготування святкового шашлику. Крім того, ТОВ «Молоко Вітчизни» закупило й інші призи: хтось отримав у подарунок електричний чайник, а хтось виграв праску, ще розігрувалися настінний годинник, фен та міксер.

Гості свята були дуже задоволені та висловлювали щиру подяку Рошці Федору Георгійовичу за допомогу в організації свята та за систематичну допомогу і підтримку у розвитку села, школи та ферми.

На святі було багато дітей, компанія ТОВ «Молоко Вітчизни» потурбувалася і про їхній гарний настрій. Для дітей ми організували окрему розважальну програму: незабутнім було шоу мильних бульбашок та веселі аніматори у вигляді корівки, що роздавали дітям цукерки. Задоволеними й усміхааненими були і дорослі, і діти. Свято пройшло на славу! На пам’ять про свято жителі села отримали корисні подарунки із лотереї, позитивні емоції і незабутні враження.

Цього ж дня святкували День села і в Шпотівці. Федір Георгійович встиг завітати і туди, порадував дітей подарунком для нового навчального року – подарував великий телевізор для переглядів навчальних матеріалів та презентацій.  Учні були в захваті від обновки! Це відкриває нові можливості для сільської школи, тепер вчителі зможуть зробити навчальний процес більш цікавим та інформативним, а учні будуть навчатися із задоволенням. Дуже хочеться, щоб це стало для дітей стимулом для успішного навчання! З урочистою промовою виступив селищний голова – Борисенко Анатолій Іванович. Почесними гостями на цьому святі були Рошка Ф.Г. – генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни» та Руденко Ю.Ю. – заступник генерального директора з годівлі, комфорту і вирощування ВРХ ферми с. Шпотівка. Вони привітали жителів села  зі святом, відвідали урочистий концерт.

Святкування було захоплююче. Почесним гостям Рошці Ф. Г., Шаповалу І. А., Руденко Ю.Ю. особливо запам’яталися виступи дитячих колективів, їх дзвінкі голоси, щирі очі, усміхнені обличчя – це найкраща нагорода і стимул для подальшої роботи в цьому напрямку.  Загалом, день був насичений подіями, враженнями, святами. На згадку залишилися фотографії і чудовий настрій. Дякуємо за запрошення!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.