Спілкування з партнерами – запорука успіху

3-4 жовтня 2018 року у стінах одеського готельного комплексу «Оk Odessa Hotel» відбулася довгоочікувана ІV Міжнародна конференція «ВРХ – Селекція. Менеджмент. Здоров’я». Одним з гостей цього заходу був генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни» Рошка Федір Георгійович.
Конференція організована нашим партнером ТОВ «Українські ветеринарні технології».

 

директор ТОВ молоко вітчизни на конференції

 

Програма заходу включала в себе дві секції: зоотехнія та ветеринарія.
На конференції розглядалися такі теми як: ефективний спосіб повторної синхронізації корів у тижневому ритмі; антимікробна терапія маститів ВРХ; новотільний період, Е-солі в сучасному молочному виробництві; рання діагностика кетозу та інші.
Чеська компанія ТЕКРО також взяла участь у конференції. На стенді ТЕКРО презентувала: ефективні засоби для силосування та консервування кормів; ефективні рішення для боротьби з личинками проти літаючих та повзучих комах та ін.
Найкращих фахівців відзначили сертифікатами участі у конференції «ВРХ – Селекція. Менеджмент. Здоров’я», одним з нагороджених був наш керівник – Рошка Федір Георгійович.
З впевненістю можна сказати, що конференція пройшла успішно, учасники обмінялися багаторічним досвідом і новинками у сфері ветеринарних препаратів та способів попередження і лікування таких захворювань, як мастит, ендометрит, клостридіоз ВРХ тощо.
Конференція запам’яталась не лише насиченою науково-практичною програмою, а й теплою дружньою атмосферою святкової гала-вечері. Найтепліші слова і поздоровлення звучали на адресу організатора Міжнародної конференції – ТОВ «Українські ветеринарні технології» та партнерів цієї програми.
Хочемо ще раз щиро подякувати ТОВ «УВТ» за надану нам можливість прийняти участь у даному заході.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.