Робота з дітьми – найкраща інвестиція в майбутнє.

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці, який відзначають щорічно 28 квітня, ТОВ «Молоко Вітчизни» ініціювало проведення тематичного конкурсу дитячої творчості «Охорона праці очима дітей». Метою заходу було привернення уваги суспільства, зокрема дітей та молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, адже виховання правильного відношення до безпеки праці з раннього віку – запорука отримання здорового суспільства і свідомих громадян у майбутньому. Ми це розуміємо, як ніхто інший, і прагнемо виховати свідоме покоління. Передусім ми хотіли показати дітям значення та місце здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, закцентувати увагу на виробничих небезпеках і ризиках, бо діти – це теж майбутні працівники. Провели такий захід у формі конкурсу – цікаво й доступно для дітей, також учасники змогли проявити свій творчий потенціал та художні здібності.

У конкурсі взяли участь діти працівників нашого підприємства та підрозділів віком до 16 років, всього ми отримали 35 неперевершених яскравих робіт.

Всі учасники подали цікаві та неординарні малюнки на тему промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт у сільськогосподарській діяльності, будівництві, пожежній та електробезпеці. Дуже цікаво було побачити дитячий погляд на ці дорослі проблеми. Вони по-своєму розкрили це питання: зобразили сучасних мультиплікаційних героїв, які демонстрували правила поводження з небезпечними приладами, засоби захисту, наслідки неправильних вчинків. Дуже зворушливими були малюнки, на яких діти з особливою теплотою намалювали тат і мам, що працюють на фермі і сумлінно виконують правила техніки безпеки на виробництві.

Після підведення підсумків конкурсу всі учасники отримали корисні заохочувальні подарунки, які стануть у пригоді в новому навчальному році та допоможуть дітям розвивати їх творчі здібності – фарби, олівці, альбоми, ручки, закладки, пам’ятні значки з емблемою охорони праці на згадку про цей конкурс. При врученні подарунків Величко Світлана (наш інженер з охорони праці) провела з дітками захоплююче тематичне заняття з цікавими вікторинами, конкурсами, показом слайдів на великому проекційному екрані, особливо дітям сподобались веселі мультики з охорони праці. Після заходу ми пригостили всіх дітлахів солодким чаєм з цукерками та печивом, вийшло дуже по-домашньому, затишно та весело. Дітки отримали і важливі знання з охорони праці, і подарунки, і позитивні емоції від спілкування, корисно та приємно провели час разом з нами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.