Наші фахівці прийняли участь у виставці AGRO ANIMAL SHOW!

agro

Прагнемо більше вміти, більше знати – ще краще працювати!

АгроВесна починається! Ми вирушаємо на виставку ефективного тваринництва та птахівництва AGRO ANIMAL SHOW.

18 лютого ми зібралися нашою командою фахівців ТОВ «Молоко Вітчизни» і вирушили до столиці на нову масштабну виставку. Agro Animal Show – захід, що спрямований на просування сучасних технологій в галузь тваринництва. А сучасні технології для нас – один з пріоритетних напрямків роботи! Це саме те, що нам потрібно!

На виставці було представлено великий спектр техніки та обладнання, новітні науково-технічні розробки для господарств, що професіонально займаються виробництвом тваринницької продукції. Ми уважно розглянули всі пропозиції. Примітили дещо і для себе).

Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку галузі тваринництва, є унікальним інформаційним та торговельним майданчиком. Серед компаній, що приймають участь у виставці відомі в Україні та світі виробники техніки, обладнання, кормів, ветеринарних препаратів, засобів діагностики. Дійсно, дуже багато інформації та нових ідей, за якими ми, власне, і приїхали. Бо основна мета нашої роботи – працювати якомога ефективніше, щоб Ви отримали до столу найякісніше молоко!

Цього року свою продукцію на виставці AGRO ANIMAL SHOW представили 200 компаній-учасниць із 23 країн світу. Ділилися знаннями і розробками, інформація була представлена у тематичних розділах: обладнання для тваринництва (технології та обладнання для утримання скота, обладнання для подачі кормів та води, енергетичні та екологічні технології), племінна справа, технології розмноження, обладнання для догляду за тваринами та їх здоров’ям, обладнання для доїння, методи автоматичного доїння, технології охолодження та обробки молока, доїльні контейнери, прилади для охолодження та системи охолодження, обладнання для лабораторій, апаратура для вимірювання та автоматичні системи контролю, системи забезпечення якості, способи контролю виробництва молочної продукції, кормовиробництво, ветеринарія, переробка та зберігання продукції та багато іншого.

Майстер-клас від фахівців “Молоко вітчизни” на Agro Animal Show

Крім огляду та ознайомлення з розробками, ми й самі були активними учасниками тематичних форумів, бо вже здобули неабиякий досвід в галузі тваринництва і наші фахівці теж мають, що сказати. Цього року на виставці Agro Animal Show – 2020 наш генеральний директор Рошка Федір Георгійович провів майстер-клас на тему «Оптимізація молочного бізнесу» на досвіді ферми «Молоко Вітчизни», а також свою презентацію представив заступник генерального директора з ветеринарної медицини Лисенко Олександр на тему «Організація відтворення корів у ТОВ «Молоко Вітчизни». Схеми синхронізації», Юлія Руденко – заступник генерального директора з годівлі, комфорту і вирощування ВРХ виступала із презентацією на тему «Вирощування молодняку. Досвід ТОВ «Молоко Вітчизни».

Ми отримали дуже багато інформації, ознайомилися з інноваційними розробками у сфері тваринництва – шляхи для розвитку відкриті.

Наша продукція та технології будуть вдосконалюватися відповідно до світових тенденцій і розробок, а рівень наших фахівців постійно підвищується, тому Ви завжди можете бути впевнені в якості і досконалості нашої продукції. Ми працюємо, навчаємося і розвиваємося для Вас!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.