Постійний розвиток – шлях до досконалості

Асоціація виробників молока і Європейський Банк Реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу провела 5-ти денний навчальний курс «Управління МТФ – підвищення економічної ефективності підприємства». Захід було проведено 21-25 жовтня 2019 року в м. Умань Черкаської області, запрошено лікарів ветеринарної медицини, технологів та керівників молочно-товарних ферм. Наш активний і непосидючий директор, звичайно, теж взяв у ньому участь, адже розвиток і постійне вдосконалення – це один із головних пріоритетів нашої компанії.

Протягом п’яти навчальних днів 12 експертів галузі молочного тваринництва  провели лекції та практичні заняття щодо вирощування молодняку на господарстві, покращення та підтримки здоров’я ВРХ. Як отримати додаткові прибутки слухачі курсу дізналися під час лекції про резерви прибутковості МТФ.

Наш генеральний директор був не лише активним слухачем курсу, але й сам ділився корисним досвідом та презентував власний бізнес кейс на тему «Організація роботи в тижневому ритмі, задачі, протоколи, КПЕ блоків МТФ на прикладі ТОВ «Молоко Вітчизни». Федір Георгійович проаналізував свою роботу, діяльність нашого підприємства і на основі безцінного досвіду показав практичне вирішення багатьох задач для керівника МТФ.

директор ТОВ Молоко вітчизни Він зацікавив слухачів нестандартним підходом до вирішення поставлених задач, виділив основні блоки до теми: організація процесів на фермі, зворотній зв’язок, аналіз ефективності прийняття рішень, організація злагодженої роботи всієї команди, аналіз виконаної роботи та ін. Презентація була подана у доступній цікавій формі, де важливі теми поєднувалися з неформальними елементами – професійно, змістовно, інформативно – цікаво про важливе. Головна теза презентації – «Злагоджена робота команди  – це спосіб життя!».

Таким чином, слухачі курсу мали можливість проаналізувати економічну ефективність власних підприємств, сформулювати розуміння основних кроків до покращення рентабельності підприємства та познайомитися із цифровими інструментами і програмним забезпеченням для здійснення контролю та аналізу ефективності МТФ.

Отже, ми як завжди вдосконалюємось, безперервно навчаємось і маємо знання та досвід, щоб навчати інших. Федір Георгійович продуктивно поспілкувався з колегами, презентував нашу компанію, вручив подарунки нашим партнерам. Будемо застосовувати здобуті знання на практиці!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.