Організація роботи на фермі – ТОВ «Молоко Вітчизни»

040

«Досягнення поставленої мети — це відповідальність директора або менеджера ферми, але обов’язково переконайтесь у тому, що кожен працівник розуміє її й відчуває свою причетність до цього, тобто — знає, для чого виконується певна робота», — розповідає Федір Рошка, генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни».

«Як і в будь-якому колективі, у нашій команді теж трапляються суперечки чи непорозуміння, проте ми навчилися зводити їх до мінімуму. Яким чином? Найперше ми робимо так, щоб усі учасники виробничого процесу чітко розуміли кінцеву мету, і без гарної комунікації на всіх рівнях — від директора до рядового працівника — тут не обійтися», — зауважує він.

Візьмімо вакцинацію тварин. Для чого вона потрібна? Тому що це чергове завдання у календарному плані ветлікаря чи для запобігання хворобі? Так, але не зовсім.

«Ми робимо щеплення головним чином для того, щоб отримати молоко. Про причини і наслідки безвідповідального підходу до вакцинації розповідаємо як на загальних зборах команди, так і під час бесід з окремими працівниками», — зауважує гендиректор підприємства.

Щоб організувати командну роботу на фермі потрібно врахувати:

  • стандартні операційні процедури;
  • особливості ферми;
  • дорогоцінний час;
  • пріоритетність завдань;
  • оцінку, мотивацію і добір кадрів;
  • контроль і аналіз роботи.

Детальніше про секрет успішності сучасної молочної ферми читайте у журналі «Молоко і ферма» № 2 (57), квітень 2020.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.