Розширюємо горизонти – отримуємо нові можливості!

У період з 2 по 8 вересня 2018 року до нас на ферми завітали гості з закордону. Інспектори з далекого Королівства Саудівська Аравія прибули для оцінки систем контролю за вирощуванням великої рогатої худоби з метою експорту нашої продукції на ринок даної країни у майбутньому.

 

інспектори КСА на фермі ТОВ Молоко вітчизни

 

В рамках даного візиту 04 вересня 2018 року інспектори компетентного органу Королівства Саудівська Аравія відвідали ТОВ «Молоко Вітчизни» Конотопського району. Вони були приємно здивовані рівнем оснащення наших ферм, сучасними технологіями та інноваційними розробками, системою догляду за тваринами і, звичайно, вражені якістю нашої продукції,  яка відповідає усім найвищим критеріям оцінки. Гостям провели екскурсію фермою, показали наші доїльні зали, корівники, техніку для годування та догляду за тваринами, ознайомили із системою вирощування телят. Пояснили наскільки важливими є дані фактори для вироблення якісної продукції і яким чином ми досягаємо таких високих результатів.

Зустріч пройшла у привітній атмосфері і відзначилася насиченою інформаційною програмою, крім того гостям запам’ятаються смачні домашні страви та частування.

Комісія отримала позитивні враження від зустрічі, результатом візиту стало прийняття рішення Міністерства екології, водних ресурсів та сільського господарства Королівства Саудівська Аравія про зняття заборони на імпорт з України живої великої рогатої худоби для забою і розведення у зв’язку з тим, що ветеринарно-санітарні норми відповідають вимогам Міжнародного епізоотичного бюро, а також вимогам Королівства Саудівська Аравія. Тому нові шляхи для експорту відкриті – підкорюємо нові горизонти!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.