Ми там, де нові технології, битва Агротитанів 2019

5-6 вересня 2019 року на полях Тетіївщини пройшла уже сьома найбільша в Україні виставка-демонстрація сільськогосподарської техніки в польових умовах “Битва Агротитанів”. 500 одиниць сільськогосподарської техніки доводили свою ефективність в польових умовах. Наша компанія не могла пропустити цю подію, адже ми завжди цікавимось новинками, розробками і всім, що стосується розвитку сільського господарства. Тож наша активна і невгамовна команда на чолі з Рошкою Федором Георгійовичем (генеральним директором ТОВ «Молоко Вітчизни») з раннього-ранку вирушила на знану виставку, організатором якої виступає Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та група компаній «ТАК».

Виставка була масштабною, учасники з’їхалися з усієї України. В роботі показали 150 одиниць техніки. Ще 350 було представлено в межах виставкової площі, де 87 компаній-партнерів презентували свої досягнення. Випробування проходили на 60 га поля на трьох агрофонах різноманітної складності. Сім тематичних зон показали в роботі: плуги, глибокорозпушувачі, сівалки, ротаційні борони, просапні культиватори, котки, обприскувачі, розкидачі, бункери навантажувачі, комбайни, жниварки та зерновози.

Наша команда ознайомилася з сучасними розробками для впровадженнями систем точного землеробства, інноваційними методами живлення та найновішими гібридами соняшнику і кукурудзи української та іноземної селекції. Автомобільні партнери провели пекельний тест-драйв і продемонстрували улюблених флагманів гравців аграрного сектору.

Новинкою цього сезону на «Битві Агротитанів» стала зона ранніх посівів, де ми мали змогу оцінити результати роботи сівалок, а також вертикальний зріз ґрунту, який показав наскільки якісно спрацювала ґрунтообробна техніка в демонстраційних зонах. Такі заходи значно розширюють знання про останні новинки в сільському господарстві та тримають в курсі подій. Так, Тетіїв став справжнім аграрним технічним центром і об’єднав величезну кількість аграріїв, які думають про майбутнє і те, як розвивати свій бізнес сьогодні.

Поїздка була інформативною та цікавою, ми пересвідчились, що виставка з року в рік зростає, і кількість техніки, а особливо її якість і технологічні можливості збільшуються, цього року, наприклад, набагато більше сучасної, більш потужної техніки від різноманітних виробників. Це стане в пригоді й для розвитку нашого бізнесу. Маємо на увазі, що сьогодні на ринку представлено  широкий асортимент комбайнів, і особливо ґрунтообробної техніки, а також посівних. Приємно бачити це все в роботі. Це прекрасна можливість оцінити одночасно таку кількість техніки, яка не просто стоїть для ознайомлення, а справді працює, показує свої справжні можливості. Це корисно як спеціалістам, так і керівникам. Ознайомились, подивились – ми в курсі останніх технологій, працюємо далі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.