«Молоко Вітчизни» на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі

Image-3 (4)
3-4 березня найкращі фахівці компанії «Молоко Вітчизни» відвідали ХІІІ Міжнародний молочний конгрес. Це подія для ключових гравців молочного ринку, і звичайно, без нас тут не обійтись.
На конгрес збираються професіонали своєї справи, які бачать не лише проблеми, а й мають рішення та готові їх впроваджувати.

Отже, наша команда професіоналів були не лише активними слухачами, а й доповідачами цього року!

Заступник директора з ветеринарної медицини – Олександр Лисенко поділився досвідом використання сексованої генетики на господарстві та зібрав величезну аудиторію конгресу.

Юлія Руденко взяла участь у круглому столі «Розумні інвестиції: у що вкладати, щоб заробляти, а не втрачати».

Цього року у конгресі брали участь 1500 учасників – управлінці, власники, спеціалісти молочно товарних ферм, представники влади, провідні вітчизняні та закордонні експерти, міжнародні організації, фінансові установи, комерційні компанії та засоби масової інформації.

Ми дуже продуктивно провели час, знайшли багато корисних контактів, познайомилися з успішними людьми в галузі молочного тваринництва, та, сподіваємося, що наш досвід став корисним та необхідним для колег. Розраховуємо на взаємовигідну та продуктивну співпрацю!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.