«Кращий аграрій Сумщини 2019»

13 листопада на Сумщині вітали тих, хто руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Нагороди вручали за інвестиції у виробництво, розвиток сільської інфраструктури, високі врожаї, сучасне фермерство та ін. 

День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Уже стало доброю традицією щорічно у листопаді відзначати професійне свято трударів полів і ферм, дбайливих господарів, людей, чия праця в усі часи була в пошані. І цей рік не став винятком.

Найкращі аграрії області отримали відзнаки від Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Асоціації «Спілка агропромислових господарств Сумської області» та Сумської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області».

Наш працьовитий і невтомний керівник – Рошка Федір Георгійович, що завжди бере на себе найважчі і найважливіші турботи, тримає в руках почесну і заслужену відзнаку «Кращий аграрій Сумщини – 2019» у категорії за «Ефективне тваринництво» – радості немає меж! Адже підприємство ТОВ «Молоко Вітчизни» є лідером галузі молочного скотарства в Сумській області.

 

кращий аграрій сумщини

 

Це важлива і вагома нагорода для всієї нашої команди, адже ми багато працюємо, віддаємося своїй справі, насолоджуємося своєю роботою і отримуємо бажаний результат. Нас визнано найкращими у своїй галузі на Сумщині – це надзвичайно приємно, це надихає і стимулює до руху вперед і до досягнення ще кращих результатів. Щиро вдячні за нагороду, будемо старатися і працювати ще ефективніше, більше і краще! У нас дуже багато планів на майбутнє і, сподіваємось, попереду буде ще багато нагород! Дякуємо за свято!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.