Команда ТОВ «Молоко Вітчизни» в Німеччині!

Команда ТОВ «Молоко Вітчизни» відвідала виставку Agritechnica (Німеччина, м. Ганновер) — найбільшу в світі спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки.

Швидко промайнув час, відбулося багато різноманітних подій, а нам цієї теплої осені на місці не сидиться. Команда ТОВ «Молоко Вітчизни» відправляється на міжнародну виставку! І ось нас уже зустрічає похмуре, але гостинне осіннє небо Німеччини. Ми прилетіли на виставку AGRITECHNICA в місті Ганновер. Вона є одним з найбільших міжнародних виставкових форумів у галузі сільгосптехніки та обладнання і визначає основні тенденції розвитку світового агропромислового комплексу.

Учасники виставки Agritechnica отримують величезний потенціал контактів з виробниками і відвідувачами з усього світу – з Європи, Азії та Америки. Ми ніяк не могли оминути таку подію своєю увагою!

Виставка Agritechnica – це неосяжні демонстраційні площі, де показано повний спектр машин, обладнання, запасних частин та аксесуарів. Цього року – це платформа для 2 900 виробників, що можуть представити тут свою продукцію, яка розміщена у 23 павільйонах; сотні тисяч відвідувачів із десятків різних країн, тисячі журналістів. Основна тема цьогорічної виставки: «Глобальне сільське господарство – локальна відповідальність». Тут були представлені інноваційні рішення з урахуванням специфіки аграрних регіонів світу.

Крім величезної кількості техніки, програма була насичена діловими заходами, конференціями та форумами, панельними дискусіями.

На виставці Agritechnica – 2019 ми відкрили неймовірні можливості новітніх розробок техніки. Особливо нас зацікавили мульчувачі (причіпне обладнання до трактора для обробки полів), ми розглядали трактори та транспортні засоби, широкою палітрою була представлена техніка для роботи з компостом, а також машини для збору кормів, значний інтерес викликало обладнання для транспортування та зберігання урожаю, компоненти, запчастини, додаткове обладнання. Крім того, там було представлено безліч машин для догляду за посівами та рослинами, для внесення добрив, засоби для дощування, для збору зернових та багато іншого.

Виставка вразила нас своїм масштабом. Ми побачили передові світові технології і тенденції розвитку сільського господарства, познайомились зі своїми колегами з-за кордону, заручилися їхньою підтримкою та отримали потужний поштовх та ідеї для подальшого розвитку своєї справи. Кордонів для нас не існує!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.