Рошка Ф.Г. надає інтерв’ю

Із Чехії на Сумщину було завезено 100 корів елітної голштинської породи. Ця порода є рекордсменом по надоях молока і цінується за свою ефективність в усьому світі, але потребує спеціального догляду.

Подія є досить важливою для розвитку молочного тваринництва в Україні, бо таких корів у нашій країні дуже мало. Про значення цієї події в інтерв’ю журналістам телеканалу А-TV розповів генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни» Рошка Федір Георгійович.

Він зауважив, наскільки значними є надої цієї породи порівняно з іншими, але щоб досягти вагомих результатів, необхідно докласти й чимало зусиль: це і правильний догляд, спеціальні технології утримання тварин, обладнання високого класу (на фермі побудовані спеціальні доїльні зали, укомплектовані найсучаснішим обладнанням), і професійний персонал. Також Федір Георгійович зазначив, що особливим складовим компонентом успіху є любов до цих тварин.

У сюжеті йшлося про те, що інвестори вкладають значні кошти у розвиток молочного тваринництва в Україні, зокрема на фермах ТОВ «Молоко Вітчизни» застосовуються найсучасніші технології, що гарантує отримання молока найвищого екстракласу. В інтерв’ю  Рошка Ф.Г. зазначив, що закордонні спеціалісти називають наші ферми цілком європейськими, адже і обладнання, і якість виробленого молока повністю відповідає найвищим європейським стандартам. Крім того, ефективність роботи наших ферм дає можливість ще й заробляти на цьому кошти, і таким чином розвивати молочну справу в Україні. Федір Георгійович підкреслює, що працювати з молоком вигідно і продуктивно, і зазначає, що завезення на Сумщину елітних корів – це можливість покращити генетику молочного стада, мати вищі надої та більші прибутки і таким чином розвивати молочний бізнес в Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.