І знову ми найкращі

 

У рамках ХІІ Міжнародного молочного конгресу підведено підсумки конкурсу на кращий люцерновий силос 2018 року. Для визначення найкращого продукту використовують декілька критеріїв.

Якість грубого корму – це фундамент, на якому будується весь молочний бізнес. У якісного трав’яного силосу є два фактори: сучасна техніка та досвідчені спеціалісти. Команда, що заготовляє корм, – є визначальним фактором в якості трав’яного силосу. І цей фактор є основою конкурсу на кращий люцерновий силос. Нагороду отримує та команда, чиї спеціалісти несуть повну відповідальність за якість заготовленого корму.

 

Нагорода за кращий люцерновий силос – 2017
Нагорода за кращий люцерновий силос – 2017

 

Порівнювати аналізи люцернових силосів доволі складно, адже якісний аналіз містить понад 50 показників і всі вони є важливими. З кожним роком визначати переможця стає все складніше, адже якісних сінажів стає все більше. Разом з тим, більшість господарств має значні резерви до покращення щодо чистоти корму.

 

Нагорода за кращий люцерновий силос – 2016
Нагорода за кращий люцерновий силос – 2016

 

Три роки поспіль АВМ та компанія «POTTINGER Україна», проводить даний конкурс і саме ми, ТОВ «Молоко Вітчизни», утримуємо першість у цьому конкурсі, не став виключенням і цей рік. Ми знову перші! І нагорода Молочного Конгресу 2019 року знову в наших руках!

Якість люцернового силосу ТОВ «Молоко Вітчизни» вкотре перевершила всі показники конкурентів.

 

Нагорода за кращий люцерновий силос – 2018
Нагорода за кращий люцерновий силос – 2018

 

Але маємо на увазі, що інші підприємства також не дрімають і якість люцернових трав’яних силосів росте щороку. Тому вже готуємось до першого укосу 2019. Ми не зупиняємось!

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.