Ділимося досвідом з найкращими

 

5-6 березня 2019 року у Києві пройшов XII Міжнародний Молочний конгрес. Присутніми були 1200 учасників, 750 представників 265-ти провідних молочних ферм України, закордонні експерти, представники  влади, провідні експерти галузі.

 

XII Міжнародний Молочний конгрес

 

Таку подію не могли пропустити і ми, адже цей захід–  масштабний майданчик, який об’єднує владу та виробників та дає можливість подискутувати на важливі питання галузі.Представником ТОВ «Молоко Вітчизни» була Заступник генерального директора з годівлі, комфорту і вирощування ВРХ – Руденко Юлія Юріївна.

Під час першої панельної секції «Українська молочна галузь: виклики та стратегії», яка об’єднала  представників влади, виробників молока та міжнародних експертів, говорили про підсумки роботи молочної галузі на 2018 рік, ключові напрямки розвитку на 2019 рік, перехід на європейські стандарти якості та безпечності молока та, звісно, про державну підтримку галузі та щодо ринку землі.

Також учасники ХІІ Міжнародного молочного конгресу відвідали Ветеринарний форум, на якому фахівці з усієї України говорили про ветеринарне забезпечення молочного скотарства та спеціалізовану виставку.

Вразила присутніх і дегустація вітчизняних молочний продуктів «Смакуй українське», де усі присутні могли ознайомитися із якісною українською молочкою: сирами, йогуртами, творогом та ін.

Другий день події був присвячений технологічним та ветеринарним питанням. Саме в цій секції виступала наша Юлія Руденко із доповіддю на тему «Вирощування телиць від 2 до 12 місяців. Досвід роботи ТОВ «Молоко Вітчизни». Фахівець ділилася досвідом роботи нашого підприємства, вказала на помилки та досягнення, розповіла про зміни до підходів, схем годівлі та догляду за телицями, зробила важливі та цікаві висновки, що були корисними слухачам.

Крім того, вітчизняні і міжнародні експерти ділилися знаннями щодо викликів молочної галузі, як на них реагувати, обговорили також  програми вакцинації стада, аспекти здоров’я ВРХ. Не менш цікавою стала тема щодо ефективних інструментів менеджменту та оптимізації процесів на фермі.

Таким чином, ми зробили свій внесок у даний захід, поділилися досвідом та досягненнями і для себе взяли багато важливої та цікавої інформації, що буде корисною для подальшої роботи наших ферм. Такі заходи дають широкі можливості для розвитку та самовдосконалення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.