Ціни – вгору! Чого чекати далі?

Завжди актуальним для компанії «Молоко Вітчизни», як і для інших виробників молока-сировини, є питання ціни на молоко. Ми вивчаємо та аналізуємо останні тенденції, ділимося з вами своїми спостереженнями та прогнозами.

Далі читайте думку експерта ТОВ «Молоко Вітчизни».

Сьогодні перед багатьма виробниками сировини у молочній галузі стоїть питання: «Чи є доцільним надалі займатись розведенням ВРХ?». Оскільки рентабельність виробництва  сільгоспвиробників, які займаються молочним скотарством продовжує знижуватись за рахунок багатьох факторів. Найменш ефективні господарства вимушені скорочувати поголів’я, або зовсім закривати фермерську діяльність. Адже, як відомо, в Україні за статистикою ми щомісяця недораховуємось в середньому 1,5 тис. ВРХ.

Підвищення закупівельних цін на сировину не рятує ситуацію, навіть незважаючи на те, що ціна на молоко «Екстра» ґатунку у порівнянні з 2019 роком зросла майже на 10%, та  вже у другій половині листопада перейшла новий бар’єр.  Такий рівень цін спричинений дефіцитом якісної сировини на ринку, тож переробники платили за один базисний кілограм сировини, більше в 12,00 грн.

Аналітики прогнозують, що таке суттєве підвищення цін на сировину було останнім у поточному році. Але ми вважаємо, що динаміка зростання закупівельних  цін на сировину продовжуватиметься надалі, зважаючи на ситуацію, в якій опинилась більша частина фермерських господарств, а особливо тих, які живуть окремо від рослинництва та мають доходи лише від реалізації продукції тваринництва.

Пропонуємо розглянути графік від аналітичного відділу «АВМ» станом на 27.11.2020р.

Рис. 1 – Динаміка цін на молоко, грн/кг, з ПДВ

Отже, не втрачаємо оптимізму, працюємо на гарний результат та розраховуємо на покращення ситуації на ринку та в суспільстві.

Пийте молоко, покращуйте імунітет! Гарного всім здоров’я!

Джерело: MilkUA.info 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.