Ціни на сире молоко стабілізувалися

1600х667

ТОВ «Молоко Вітчизни» займається виробництвом молока-сировини екстра ґатунку. Ми працюємо з багатьма компаніями по всій Україні і постачаємо їм сире молоко для переробки. Наше молоко – найвищої якості з підвищеним вмістом жиру та білку.Загальний обсяг виробництва з трьох молочних ферм – до 62 тонн на день.

Важливим для нас, як і для інших виробників, є ціни на сире молоко по Україні та у світі, які ми регулярно аналізуємо та відстежуємо.

Наш експерт коментує ситуацію на ринку так: «Наразі попит на молочну продукцію відновлюється і в зв’язку з цим стабілізуються закупівельні ціни на сировину. Вважаю, що найближчим часом буде відстежуватись динаміка зростання цін».

Моніторинг від Аналітичного відділу АВМ за травень засвідчив, що ціни на всі три ґатунки суттєво не змінилися. Середня ціна на екстра ґатунок в Україні складає 10,1 грн/кг, в розрізі регіонів коливання цін залишилося у діапазонах:

  • західний ― 9,50-9,80 грн/кг;
  • східний ― 9,7-9,90 грн/кг;
  • північний ― 9,80-10,15 грн/кг,
  • південний ― 9,7-10,30  грн/кг,
  • центральний  ― 10,0-10,15 грн/кг.

Середня ціна на сире молоко вищого ґатунку в травні склала 9,57 грн/кг, а перший залишився на рівні 8,92 грн/кг. Середньозважена ціна трьох ґатунків складає  9,53 грн/кг.

Падіння середньозваженої ціни у травні, порівняно з лютим місяцем цього року, склало 6,7% (-71 коп). Разом з тим травнева ціна залишається на 5,5% вищою, ніж у травні минулого року.

Зростання цін у більшій мірі буде залежати від динаміки відновлення як внутрішнього, так світового попиту. Традиційно, зростання цін починається з липня, проте в умовах дефіциту сировини цей процес у поточному році може розпочатися у червні.

cinanamoloko055

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.