Активно працюємо – активно відпочиваємо

Наша молода, дружна і весела команда вміє не лише завзято працювати, але й активно відпочивати.

Це були незабутні сонячні вихідні у колі друзів із веселими жартами та невимушеною атмосферою. Отримали чимало вражень, незабутніх емоцій та гарних спогадів.

 

Ми своїм веселим колективом вирушили у подорож річкою Сейм із села Новомутин до села Озаричі на байдарках, загальна протяжність маршруту складала 35 км. Гребли дружно, активно, завзято – і стомились, і повеселились, допомагали один одному, підстраховували, підтримували, одним словом, по-справжньому відчули, що значить робота в команді. 21 людина, 7 човнів, 2 ночі і 3 дні: ночували у наметах, спілкувалися, грали у волейбол, в карти, ловили рибу – спіймали щуку, зварили з неї юшку (було дуже смачно). Особливо запам’яталося багаття, теплота вогню та спілкування, нічні зорі, душевні розмови, пустощі та веселощі, не обійшлося і без запальних танців. Разом ми співали пісень та купалися – це була особлива подія цього літа! Ми по-новому відкрилися один одному, стали справжньою родиною. Такий відпочинок і зближує, і дає можливість розслабитись  і відчути життя. Усім запам’яталися польові страви, які готували ми всі разом – запікали м’ясо, смажили сало на вогні, варили юшку із щуки. Окремо хочеться згадати соковитий шашлик, він вийшов по-особливому смачним! Що ще треба для чудового відпочинку?!

Ми запам’ятаємо цю поїздку надовго, саме в такій атмосфері, а не в стінах офісу, люди стають справжніми друзями, завжди готовими прийти на допомогу, що дуже корисно для колективу і для майбутньої командної роботи. Насміялися, нажартувалися, накупалися, тепер можна приступати і до плідної праці із гарними результатами. З собою ми привезли приємні спогади, бадьорий настрій та багато енергії для нових досягнень. От як треба відпочивати! Хочемо ще!

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишайтеся в курсі останніх новин компанії "Молоко Вітчизни"

Ми повідомимо про останні події та нові пропозиції для вас

* надсилаючи дану форму, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних.